Du er her: Aarhus BSS Kontakt Medarbejdere og enheder Eksterne relationer

Eksterne relationer

Eksterne Relationer

NavnJobtitelE-mailTelefonMobilBygning
Hammer, JetteFunktionschefjeha@au.dk+4587152378+45234214162610, S443

Aarhus BSS Career & Alumni

NavnJobtitelE-mailTelefonMobilBygning
Arnsbæk, DennisCommunications Managerdear@au.dk+4587152503+45935083032610/S, S439
Axelsen, LineAlumni Advancement Managerlax@au.dk+4593508212+45935082122610, 440
Feddersen, Mai BrittCoordinatormbf@au.dk+45871515272610/S, S437
Gullev, KimmCareer Consultantkimmg@au.dk+4587166056+45935080201350, 114
Hansen, JohnCareer Consultantjohn.hansen@au.dk+45871669168001, 2112
Hejlsvig, Susanne SøesSenior Career Consultantsush@au.dk+4587152354+45237168162610/S, S437
Jensen, Thomas HvergelLeder af Aarhus BSS Career & Alumnithj@au.dk+4587152487+45305957682610/S, S430
Madsen, Jane MidtgårdCareer Counsellor and Partner Relations Managerjamm@au.dk+4587165963+45512268802610/S, S438
Morris, CoreyAlumni Relations Managercorey@au.dk+4529650282+45296502822610, 440
Nielsen, KirstenPartner Relations Managerkirsten@au.dk+4587166195+45935084822610/S, S438

Aarhus BSS Executive

NavnJobtitelE-mailTelefonMobilBygning
Bech, Lotte GannerAC-fuldmægtiglgbech@au.dk+4587153756+45218412521443, 137
Dalsgaard, AnneUddannelseskoordinatoranned@mgmt.au.dk+45871524152628, 209E
Damsgaard, LoneKursuskoordinatorloda@au.dk+45871523912610, 318
Fagerlund, Marie HedegaardHR-supportermhf@au.dk+45871535511447, 232
Gyldenløv, Solvejg StrømbergUddannelseskoordinatorsolgy@au.dk+45871525021443, 137
Jensen, Helle GabrielAC-fuldmægtighgjensen@au.dk+45871661031443, 135
Korsgaard, ThomasMarkedsføring og relationertkors@au.dk+4587150402+45271018262610, 320
Krüger, KitMarketingkoordinatorkik@au.dk+45871524052610, S439
Nielsen, Pernille HjorthAC-fuldmægtigphj@au.dk+4587152361+45218411242610, 318
Pedersen, Lene MereteAC-fuldmægtiglemp@au.dk+45871524961443, 137
Santhirakumar, PushpaProgramkoordinatorpsa@au.dk+45871640521443, 135

AU Career Phd

NavnJobtitelE-mailTelefonBygning
Broe, VibekePh.d. karriererådgivervibr@au.dk+45294260292610, 442

AU CRM

NavnJobtitelE-mailTelefonMobilBygning
Lund, LeneCRM managerllu@au.dk+4587152356+45246407372610/S, S441

AU Alumni

NavnJobtitelE-mailTelefonMobilBygning
Jensen, JacobChefkonsulentjacobjensen@au.dk+4587152468+45234871332610, 441