Du er her: Aarhus BSS Kontakt Medarbejdere og enheder Eksterne relationer

Eksterne relationer

Eksterne Relationer

NavnJobtitelE-mailTelefonMobilBygning
Hammer, JetteFunktionschefjeha@au.dk+4587152378+45234214162610, S443
Gyldenløv, Solvejg StrømbergKoordinatorsolgy@au.dk+45871525022610, S426

Aarhus BSS Career & Alumni

NavnJobtitelE-mailTelefonMobilBygning
Arnsbæk, DennisCommunications Managerdear@au.dk+4587152503+45935083032610/S, S439
Axelsen, LineAlumni Advancement Managerlax@au.dk+4593508212+45935082122610, 440
Carøe Lyngsø Hansen, SanneAlumni Relations Managersanne.hansen@au.dk2610, S440
Feddersen, Mai BrittCoordinatormbf@au.dk+45871515272610/S, S437
Gullev, KimmCareer Consultantkimmg@au.dk+45935080202610/S, S444
Hansen, JohnCareer Consultantjohn.hansen@au.dk+45871669168001, 2112
Hejlsvig, Susanne SøesSenior Career Consultantsush@au.dk+4587152354+45237168162610/S, S444
Hoé, Ann Cathrine LebechPartner Relations Manageraclh@au.dk+45294283082610/S, S428
Jensen, Thomas HvergelLeder af Aarhus BSS Career & Alumnithj@au.dk+4587152487+45305957682610/S, S430
Madsen, Jane MidtgårdCareer Counsellor and Partner Relations Managerjamm@au.dk+45512268802610/S, S444
Nielsen, KirstenPartner Relations Managerkirsten@au.dk+45935084822610/S, S429

Aarhus BSS Executive

NavnJobtitelE-mailTelefonMobilBygning
Damsgaard, LoneKursuskoordinatorloda@au.dk+45871523912610, 438
Korsgaard, ThomasMarkedsføring og relationertkors@au.dk+4587150402+45271018262610/S, S427
Krüger, KitMarketingkoordinatorkik@au.dk+45871524052610, S439
Nielsen, Pernille HjorthKursuskoordinatorphj@au.dk+4587152361+45218411242610, 438
Posselt, EllaKursuskoordinatorep@au.dk+4587165963+45935088182610/S, S437

AU Career PhD & JR

NavnJobtitelE-mailTelefonMobilBygning
Broe, VibekePh.d. karriererådgivervibr@au.dk+45294260292610, 442
Madsen, Jane MidtgårdCareer Counsellor and Partner Relations Managerjamm@au.dk+45512268802610/S, S444

AU CRM & Alumni

NavnJobtitelE-mailTelefonMobilBygning
Bach, HelleCRM konsulenthbach@au.dk+4523822166+45238221662610/S, S441
Lund, LeneCRM managerllu@au.dk+4587152356+45246407372610/S, S441