Du er her: Aarhus BSS Kontakt Medarbejdere og enheder Administrationscenteret

Administrationscenteret

Name Job title Email Phone Mobile Building
Aagaard, Bjørn Selling Studentermedhjælper aage@au.dk +4587150933 2628, M21
Abdi, Deqa Ali Rengøringsassistent tekdaa@au.dk
Agerbo, Anni Lene Broberg Projektøkonom anni.agerbo@au.dk +4587162361 1447, 112
Ahmad, Malik Waqas Praktikant mwa@au.dk +4587166194 2610, S444
Akbulut, Yadigar Projektøkonom yat@au.dk +4587152212 +4523419025 1447, 114
Andersen, Anders Fænø Noer Projektøkonom anders.noer@au.dk +4587152207 1447, 132
Andersen, Benny Aabjerg benny@au.dk +4587151925 +4524866363 8001, 3110
Andersen, Camilla Damsgård Studenterstudievejleder cada@au.dk
Andersen, Cecilie ccil@au.dk +4587150933 2628, M21
Andersen, Grethe Willemoes It-konsulent gwa@au.dk +4587152191 1322
Andersen, Johnny Bo It-supportelev joba@au.dk +4587153702 +4593521515 2628, M21
Andersen, Kristian Dahl dahl@au.dk
Andersen, Linda Esmann Uddannelsessupporter lea@au.dk +4587153641 1444, 023
Andersen, Marianne Rengøringsassistent mean@au.dk
Andersen, Mirian Lykke Rengøringsassistent mlandersen@au.dk
Andersen, Pernille Hjorth Klærke
Andersen, Randi Thrue Berg Rengøringsassistent rtba@au.dk
Andersen, Rikke Projektøkonom rikke.andersen@au.dk +4587152209 1447, 129
Andreasen, Christina Aagaard International koordinator caaa@au.dk +4587164112 +4593599008 1443, 041
Andreasen, Karin Hagelskjær Projektøkonom karin.andreasen@au.dk +4587151953 +4527962463 8001, 1401
Anne Leighton, Judith It-medarbejder jude@au.dk +4587153539 +4593509355 2628, M21
Appel, Signe Gudiksen Studentermedhjælper luna@au.dk +4587150933 2628, M21
Arnbjerg, Regitze Margrethe HR-supporter rma@au.dk +4587152174 1447, 221
Arnsbæk, Dennis Communications Manager dear@au.dk +4593508303 +4593508303 2610/S, 413A
Aronro, Tina Studieadministrator tina@au.dk +4587152197 1444, 021
Awl, Jowhara Musse Mahamoud muse@au.dk +4587150933 2628, M21
Axelsen, Line Alumni Development Manager lax@au.dk +4593508212 +4593508212 2610, 412B
Bach, Helle CRM konsulent hbach@au.dk +4523822166 +4523822166 2610/S, S444
Bach, Henrik Friis AC-fuldmægtig hfbach@au.dk +4593508418 1443, 327
Bahora, Thomas Ph.d.-studerende tba@mgmt.au.dk +4587165092 2623, D216a
Bak, Aase Kommunikationschef aasebak@au.dk +4587152221 +4521834687 1443, 316
Bak, Ditte Uddannelsessupporter (barsel) ditte.bak@au.dk +4587153589 1443, 135
Bak, Fatemeh Studenterstudievejleder fbak@au.dk +4587164331 2610, 422
Bak, Inger Kontormedhjælper ingerba@btech.au.dk 8001, 1005
Bang, Gitte Grand Kommunikationsmedarbejder ggg@au.dk +4587152194 1443, 315
Barlach, Henrik Sanitør hbarlach@au.dk
Bech-Larsen, Anette Uddannelsessupporter anbl@au.dk +4587152385 1444, 020
Bech-Larsen, Birgitte Studentermedhjælper birbl@au.dk 1443, 021
Bertelsen, Jette Lestrøm Projektøkonom Jette.Lestrom@au.dk +4587164885 1447, 022
Bested, Michael It-supporter michaelbe@au.dk +4587150933 +4521337751 8003, 3113
Beuschel, Njall Sanitør nb@au.dk
Bihrmann, Jesper Håndværker jebi@au.dk +4587164113 +4520519230 2628, st.
Bjælde, Randi Groslier Ph.d.partner rgb@au.dk +4587164939 1447, 227
Bjørn, Ulla Prisholm HR-supporter upb@au.dk +4587152179 1447, 219
Bligaard, Bolette Studieadministrator bobl@au.dk +4587153426
Borup, Helle Winther Studieadministrator hwb@au.dk +4587166184 1444, 016
Brodam, Camilla Kommunikationskonsulent brodam@au.dk +4587164745 1443, 325
Broe, Vibeke Ph.d. karriererådgiver vibr@au.dk +4529426029 2610, 414
Bruhn, Martin martinb@au.dk
Brødsgaard, Christian Studentermedhjælper moss@au.dk +4587150933 2628, M21